Polaganje za učeničke pojaseve

Objavljeno: jun 27, 2018

Dana 20. i 27.06.2018. godine organizovano je polaganje za učeničke pojaseve, po novom programu JSS, na koje je izašlo ukupno 72 kndidata. Prvog dana, 20.06.2018. godine polaganje je organizovano u našoj sekciji „Susek” u Osnovnoj školi „Jovan Popović” iz Suseka, gde je polagalo 33 kandidata, a drugog dana 27.06.2018. godine u velikoj hali Sportskog centra Beočin gde je polagalo 39 kandidata.

Komisija u sastavu: Andrija Mumović 6.DAN, Vladislav Trajanovski 4.DAN i Kristina Živanović 1.DAN je nakon polaganja odlučila da su svi kandidati pokazali zadovoljavajuće znanje i svi su promovisani u viši učenički pojas od onog koji su nosili do ovog polaganja.

belo-žuti pojas:

  1. Varečka Dragan
  2. Milošev Mladen
  3. Krstić Stefan
  4. Dejanović Marko
  5. Rakić Žarko
  6. Ivanović Mihajlo
  7. Petrović Senad
  8. Kolar Martin
  9. Đukić Nikola
  10. Jelkić Milan
  11. Kukučka Patrik
  12. Vatralj Teodora
  13. Savić Mara
  14. Rakić Dunja
  15. Savić Svetlana
  16. Vatralj Vasilije
  17. Milojković Anđela
  18. Nikolčić Nataša
  19. Šovljanski Lenka
  20. Stanojević Vlada
  21. Krstić Luka
  22. Pihler Elena
  23. Peškanov Jovana
  24. Nedeljković Đorđe
  25. Šiljak Uroš
  26. Peškanov Zlatka
  27. Peškanov Glorija
  28. Radišić Milica
  29. Vasić Tamara
  30. Pilipović Jovan
  31. Grujić Aleksandar

žuti pojas:

  1. Gzim Feta

žuto-oranž pojas:

  1. Milović Mihajlo
  2. Arvai Andrea
  3. Miljanović Mihajlo
  4. Sabadoš Sara
  5. Petrović Hana
  6. Miljanović Miloš
  7. Selak Veljko
  8. Katona Milica
  9. Sabadoš Andrija
  10. Stjepanović Anđela
  11. Trajanovski Teodora
  12. Vukmirović Tijana
  13. Mikec David
  14. Mirić Natalija
  15. Mirić Ivana

oranž-zeleni pojas:

  1. Petrović Sanja
  2. Gulić Sanjin
  3. Vojnović Marko
  4. Janković Raša
  5. Savić Ognjen
  6. Gulić Lazar
  7. Žiža Dušan

zelenipojas:

  1. Miljić Srđan
  2. Miljić Siniša
  3. Ibinci Ismet
  4. Kurteši Agim

plavi pojas:

  1. Škamla Ana
  2. Prolić Natalija
  3. Stjepanović Jovana
  4. Mikec Nikola
  5. Miljić Luka
  6. Ralović Uroš
  7. Petrović Vuk
  8. Kovačević Luka
  9. Diljaj Šaban
  10. Germanac Nikola
  11. Nikolić Nikola
  12. Germanac Anđela

braon pojas:

  1. Domazetovski Veljko
  2. Antelj Srđan

Za belo-žuti pojas položio je 31 kandidat, za žuti pojas 1, za žuto-oranž 15 kandidata,za oranž-zeleni 7 kandidata, za zeleni 4 kandidata, za plavi 12 kandidata i za braon 2 kandidata.

1 total views, 1 views today

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *