Prvenstvo Vojvodine za seniore – rezultati uživo

Objavljeno: 3 marta, 2012

Poštovani posetioci, danas ćete na našem sajtu biti u prilici da pratite rezultate uživo za Prvenstva Vojvodine za seniore i seniorke u Zrenjaninu.

Kategorija:

60kg

1. Kajić Jasmin JK”Cement”  : Grandić Marko “Ruma” Ruma  0: 10

2. Kajić Jasmin JK”Cement” : Stojadinović JK”Dinamo” Pančevo 5:0

3. Kajić Jasmin “Cement” : Diljaj Elez “Cement” 10:0 (Borba za treće mesto!)

1. Elez Diljaj JK”Cement” : Miomir Majkić “Tori” Vrbas 7:0

2. Nikolajević Predrag “Dinamo” Pančevo : Elez Diljaj JK”Cement” 10:0

 

73kg

1. Uvalić : Adžić Borislav JK”Cement” Beočin 0:10

2. Živanović Petar “Bezbednost” Novi Sad : Adžić Borislav JK”Cement” 0:10

3. Begović Miroslav “Bezbednost” N. Sad : Adžić Borislav JK”Cement”  10:0 (Polufinalna borba!)

4. Adžić Borislav JK”Cement” : Ćurčić Srđan “Sloven” Ruma 0:10 (Borba za treće mesto!)

90kg

1. Ilijin Kosta “Dinamo”Pančevo : Đurđević Bogoljub “Cement” 0:10

2. Đurđević Bogoljub “Cement” : Jočić Marko “Akademija Jočić” Starčevo 0:10

3. Đurđević Bogoljub “Cement” : Popić Sebastijan “Spartak” Subotica 10:0

4. Dragomirović : Đurđević Bogoljub “Cement”  5:0

1. Stefanović Uroš “Slavija” N. Sad : Grujović Vladimir “Cement” 0:10

2. Grujović Vladimir “Cement” : Lepotić Marko “Ruma” Ruma 7:0

3. Grujović Vladimir “Cement” : Nikolić Nemanja “Kanjiža” Kanjiža 10:0 (Polufinalna borba!)

4. Grujović Vladimir “Cement” : Gartner Luka “Slavija” N. Sad 0:10 (Finalna borba!)

100 kg

1. Prgonjić Goran “Cement” : Rajačić Darko “Proleter” Zrenjanin 10:0

2. Prgonjić Goran “Cement” Beočin : Majstorović 10:0 (Polufinalna borba !)

3. Pgonjić Goran “Cement” Beočin : Anđelić Slavko “Sloven” Ruma10:0 (Finalna borba!)

+100kg

1. Milinković Mitar “Cement” : Čonka Petar “Spartak” Subotica 10:0

2. Milinković Mitar “Cement” : Gajić  “Slavija” N. Sad 10:0 (Polufinalna borba!)

3. Milinković Mitar “Cement” : Gajić  Vladimir “Slavija” N. Sad 10:0 (Finalna borba!)

63kg

1. Biskupović Dragana JK”Cement” Beočin : Fabijan Andreja JK”Partizan” N. Sad 10:0

2. Biskupović Dragana JK”Cement” Beočin : Bećagol Milica JK “Partizan” N. Sad 10:0

3. Nikolajević Marijana „Dinamo“ Pančevo : Biskupović Dragana JK”Cement”  0:10 (Finalna borba!)

 814 total views,  1 views today

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *