REZULTATI UŽIVO / LIVE RESULTS – IV TROFEJ BEOČINA/ 4TH TROPHY OF BEOCIN

Objavljeno: 11 oktobra, 2013

U toku je četvrti po redu Trofej Beočina . Na turniru učestvuje 370 takmičara i takmičarki (250 m+120 ž) iz 39 klubova iz 4 zemlje: Bugarske, Hrvatske, Bosne i Hercegovine i Srbije. Kako bude završavala pojedina kategorija tako ćemo objavljivati rezultate.

Poletarci (2003. i mlađi) / Boys U10

Uzrasna kategorija / Age Category Poletarci (2003. i mlađi) / Boys U10
Težinska kategorija / Weight Category  – 20 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Bjelić Nemanja  Sloven Ruma
2.  Petrović Vladimir  Klisa Novi Sad
3.  Fodor Atila  TSK Temerin
3.  Mijin Igor  Cement Beočin

 

Uzrasna kategorija / Age Category Poletarci (2003. i mlađi) / Boys U10
Težinska kategorija / Weight Category  – 22 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Nađ Nikola  Partizan Beograd
2.  Petrović Vuk  Cement Beočin
3.  Nišić Nemanja  Dinamo Pančevo
3.  Debeljak Zoran  Tehnolog Sremska Mitrovica

 

Uzrasna kategorija / Age Category Poletarci (2003. i mlađi) / Boys U10
Težinska kategorija / Weight Category  – 25 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Bogdanović Jovan  Slavija Novi Sad
2.  Bogdanović Vladimir  Dinamo Pančevo
3.  Prolić Jovan  Cement Beočin
3.  Antonić Uroš  LSK Laćarak

 

Uzrasna kategorija / Age Category Poletarci (2003. i mlađi) / Boys U10
Težinska kategorija / Weight Category  – 28 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Velimirović Veljko  Slavija Novi Sad
2.  Kosta Žarko  Dragon Đurđevo
3.  Bulaja Milan  Proleter Zrenjanin
3.  Vasiljević Stevan  Dinamo Pančevo

 

Uzrasna kategorija / Age Category Poletarci (2003. i mlađi) / Boys U10
Težinska kategorija / Weight Category  – 31 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Kajić Damir  Cement Beočin
2.  Popović Luka  OJK Beograd
3.  Adamović Vukašin  Slavija Novi Sad
3.  Palev Marian  Kodokan Bugarska

 

Uzrasna kategorija / Age Category Poletarci (2003. i mlađi) / Boys U10
Težinska kategorija / Weight Category  – 34 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Kojić Filip  Radnički Obrenovac
2.  Stanimirović Vukan  Rekord Beograd
3.  Đorđević Đorđije  OJK Beograd
3.  Orlović Ognjen  Partizan Novi Sad

 

Uzrasna kategorija / Age Category Poletarci (2003. i mlađi) / Boys U10
Težinska kategorija / Weight Category  – 38 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Zubović Stefan  Sloven Ruma
2.  Šašić Nikola  Spartak Subotica
3.  Ljubinković Borislav  Sloven Ruma
3.  Papić Luka  Olimp Beograd

 

Uzrasna kategorija / Age Category Poletarci (2003. i mlađi) / Boys U10
Težinska kategorija / Weight Category  – 42 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Jovanović Dimitrije  Zemun
2.  Čupord Aleksandar  Partizan Novi Sad
3.  Kojčić Nemanja  Proleter Zrenjanin
3.  Jajić Ognjen  Partizan Novi Sad

 

Uzrasna kategorija / Age Category Poletarci (2003. i mlađi) / Boys U10
Težinska kategorija / Weight Category  – 46 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Antonić Uroš  Slavija Novi Sad
2.  Trogrlić Ognjen  Sirmium Sremska Mitrovica
3.  Petković Stefan  Dragon Đurđevo
3.  Domazetovski Veljko  Cement Beočin

 

Uzrasna kategorija / Age Category Poletarci (2003. i mlađi) / Boys U10
Težinska kategorija / Weight Category  – 50 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Mlađen Nemanja  Slavija Novi Sad
2.  Nikolin Petar  Proleter Zrenjanin
3.  Tomić Nemanja  Ruma
3.  Sabatoš Danilo  Omladinac Stepanovićevo

 

Uzrasna kategorija / Age Category Poletarci (2003. i mlađi) / Boys U10
Težinska kategorija / Weight Category  + 50 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Orsag David  Partizan Kanjiža
2.  Hadžović Ognjen  OJK Beograd
3.  Stojanov Stojan  Kodokan Bugarska
3.  Sremčević Luka  Mladost Bečej

 

Medalje po klubovima / Medals by Clubs (Prvo mesto i zlatna medalja – 4 boda, drugo mesto i sredrna medalja – 2 boda i treće mesto i bronzana medalja 1 bod / 1st place – 4 points, 2nd place – 2 points, 3rd place – 1 point)

Klubovi / Clubs -20kg -22kg -25kg -28kg -31kg -34kg -38kg -42kg -46kg -50kg +50kg Ukupno
JK Sloven Ruma  4  4+1  9
JK Klisa  2  2
JK TSK Temerin  1  1
JK Cement Beočin  1 2  1  4  1  9
JK Slavija  4  4  1  4  4  17
JK Sirmium  2  2
JK Dragon Đurđevo  2  1  3
JK Dinamo Pančevo  1  2  1  4
JK Partizan Beograd  4  4
JK Tehnolog Sremska Mitrovica  1  1
JK Proleter Zrenjanin  1  1  2  4
JK Ruma  1  1
JK Omladinac Stepanovićevo  1  1
OJK Beograd  1  1  2  2
JK Kodokan Bugarska  1  1  2
JK LSK Laćarak  1  1
JK Partizan Kanjiža  4  4
JK Mladost Bečej  1  1
JK Spartak Subotica  2  2
JK Olimp Beograd  1  1
JK Zemun  4  4
JK Partizan Novi Sad 1 2+1  4
JK Radnički Obrenovac 4  4
JK Rekord 2  2

 

Konačan plasman (Poletarci 2003. i mlađi) / Final Standings (Boys U10):

1.-Slavija Novi Sad 17 bodova (4 zlatne i 1 bronzana medalja)

2.-Sloven Ruma 9 bodova (2 zlatne i 1 bronzana medalja)

3.-Cement Beočin 9 bodova (1 zlatna+1 srebrna i 3 bronzane medalje)

 


Poletarke (2003. i mlađe) / Girls U10

Uzrasna kategorija / Age Category Poletarke (2003. i mlađe) / Girls U10
Težinska kategorija / Weight Category  – 20 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Radojević Bojana  Radnički Obrenovac
2.  –  –
3.  –  –
3.  –  –

 

Uzrasna kategorija / Age Category Poletarke (2003. i mlađe) / Girls U10
Težinska kategorija / Weight Category  – 22 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Mlađen Nađa  Slavija Novi Sad
2.  Jevrić Milica  Klisa Novi Sad
3.  Nedimović Miona  Cement Beočin
3.  Višnjić Nađa  Sirig

 

Uzrasna kategorija / Age Category Poletarke (2003. i mlađe) / Girls U10
Težinska kategorija / Weight Category  – 25 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Bogdanović Jana  Slavija Novi Sad
2.  Radojević Nevena  Radnički Obrenovac
3.  Đurić Milica  LSK Laćarak
3.  Jakovljević Anastasija  Tehnolog Sremska Mitrovica

 

Uzrasna kategorija / Age Category Poletarke (2003. i mlađe) / Girls U10
Težinska kategorija / Weight Category  – 28 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Radovanović Mila  Slavija Novi Sad
2.  Marković Danica  Sirig
3.  Drakulić Dajana  Sremac Jarak
3.  Matajić Ivana  Tehnolog Sremska Mitrovica

 

Uzrasna kategorija / Age Category Poletarke (2003. i mlađe) / Girls U10
Težinska kategorija / Weight Category  – 31 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Maroš Natalija  Bačka Sombor
2.  Križan Ema  Cement Beočin
3.  Inđić Sara  Novosadski JK
3.  Radulović Mia  Sirig

 

Uzrasna kategorija / Age Category Poletarke (2003. i mlađe) / Girls U10
Težinska kategorija / Weight Category  – 34 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Česko Tisa  Mladost Osijek
2.  Pešić Sofija  Ruma
3.  Ilić Ljiljana  Sremac Jarak
3.  Todorović Nina  Sirig

 

Uzrasna kategorija / Age Category Poletarke (2003. i mlađe) / Girls U10
Težinska kategorija / Weight Category  – 38 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Trivković Milica  Sloven Ruma
2.  Maletić Slađa  Ruma
3.  Stjepanović Jovana  Cement Beočin
3.  Mitrović Tanja  LSK Laćarak

 

Uzrasna kategorija / Age Category Poletarke (2003. i mlađe) / Girls U10
Težinska kategorija / Weight Category  – 43 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Jokić Ana  TSK Temerin
2.  Zaskalicki Sara  Tehnolog Sremska Mitrovica
3.  Jurković Gordana  Cement Beočin
3.  Babić Jovana  Partizan Novi Sad

 

Uzrasna kategorija / Age Category Poletarke (2003. i mlađe) / Girls U10
Težinska kategorija / Weight Category  + 43 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Prolić Jelena  TSK Temerin
2.  Nešković Milica  Klisa Novi Sad
3.  Simić Maša  Mladost Bečej
3.  Radaković Isidora  Tehnolog Sremska Mitrovica

 

Medalje po klubovima / Medals by Clubs (Prvo mesto i zlatna medalja – 4 boda, drugo mesto i sredrna medalja – 2 boda i treće mesto i bronzana medalja 1 bod / 1st place – 4 points, 2nd place – 2 points, 3rd place – 1 point)

 Klubovi / Clubs -20kg -22kg -25kg -28kg -31kg -34kg -38kg -43kg +43kg Ukupno
JK Slavija  –  4  4  4  12
JK Radnički Obrenovac  –  2  2
JK LSK Laćarak  –  1  1  2
JK Tehnolog Sremska Mitrovica  –  1  1  2  1  5
JK Klisa Novi Sad  –  2  2  4
JK Cement Beočin  –  1  2  1  1  5
JK Sirig  –  1  2  1  1  5
JK Mladost Osijek  –  4  4
JK Ruma  –  2  2  4
JK Sremac Jarak  –  1  1  2
JK Bačka Sombor  –  4  4
Novosadski JK  –  1  1
JK Sloven Ruma  – 4  4
JK Partizan Novi Sad  –  1  1
JK TSK Temerin  4  4  8
JK Mladost Bečej  1  1

 

Konačan plasman (poletarke 2003. i mlađe) / Final Standings (Girls U10):

1.-Slavija Novi Sad 12 bodova (3 zlatne medalje)

2.-TSK Temerin 8 bodova (2 zlatne medalje)

3.-Tehnolog Sremska Mitrovica 5 bodova (1 srebrna medalja i 3 bronzane medalje)

3.-Sirig 5 bodova (1 srebrna medalja i 3 bronzane medalje)

3.-Cement Beočin 5 bodova (1 srebrna medalja i 3 bronzane medalje)

 

Zbirni plasman (poletarci i poletarke 2003. i mlađi/e) / Final Standings (Boys U10 & Girls U10):

1.-Slavija Novi Sad 29 bodova (17+12)

2.-Cement Beočin 14 bodova (9+5)

3.-Sloven Ruma 13 bodova (9+4)

 


Mlađi pioniri (2001. i 2002.) / Boys U12 & U11

Uzrasna kategorija / Age Category Mlađi pioniri (2001. i 2002.) / Boys U12 & U11
Težinska kategorija / Weight Category  – 27 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  –  –
2.  –  –
3.  –  –
3.  –  –

 

Uzrasna kategorija / Age Category Mlađi pioniri (2001. i 2002.) / Boys U12 & U11
Težinska kategorija / Weight Category  – 30 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Prželt Akoš  Partizan Kanjiža
2.  Spasić Luka  Partizan Kikinda
3.  Đorović Ognjen  Slavija Novi Sad
3.

 

Uzrasna kategorija / Age Category Mlađi pioniri (2001. i 2002.) / Boys U12 & U11
Težinska kategorija / Weight Category  – 34 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Samardžić Miloš  Slavija Novi Sad
2.  Kajić Alen  Cement
3.  Perić Timon  Mladost Osijek
3.  Petković Aleksa  Rekord Beograd

 

Uzrasna kategorija / Age Category Mlađi pioniri (2001. i 2002.) / Boys U12 & U11
Težinska kategorija / Weight Category  – 38 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Kotov Nikolaj  Kodokan Bugarska
2.  Kaćanski Jugoslav  Spartak Subotica
3.  Kosović Velimir  Cement Beočin
3.  Dodevski Đorđe  Olimp Beograd

 

Uzrasna kategorija / Age Category Mlađi pioniri (2001. i 2002.) / Boys U12 & U11
Težinska kategorija / Weight Category  – 42 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Stanimirović Luka  Rekord Beograd
2.  Knežević Veljko  Cement Beočin
3.  Stoev Dimitar  Kodokan Bugarska
3.  Petrović Gavrilo  Slavija Novi Sad

 

Uzrasna kategorija / Age Category Mlađi pioniri (2001. i 2002.) / Boys U12 & U11
Težinska kategorija / Weight Category  – 46 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Ušljebrka Vladimir  Sloven Ruma
2.  Česko Ivan  Mladost Osijek
3.  Stanojev Ljubomir  Kodokan Bugarska
3.  Žarko Marko  Dragon Đurđevo

 

Uzrasna kategorija / Age Category Mlađi pioniri (2001. i 2002.) / Boys U12 & U11
Težinska kategorija / Weight Category  – 50 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Stevanović Nikola  Rekord Beograd
2.  Maravić Danijel  Dinamo Pančevo
3.  Sekulović Vukašin  OJK Beograd
3.  Mileusnić Luka  Slavija Novi Sad

 

Uzrasna kategorija / Age Category Mlađi pioniri (2001. i 2002.) / Boys U12 & U11
Težinska kategorija / Weight Category  – 55 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Kalabić Dušan  Cement Beočin
2.  Ajvaz Srđan  Hercegovac Mostar
3.  Nedeljković Dimitrije  Rekord Beograd
3.  Šešević David  Bačka Sombor

 

Uzrasna kategorija / Age Category Mlađi pioniri (2001. i 2002.) / Boys U12 & U11
Težinska kategorija / Weight Category  – 60 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Stojanović Nikola  Partizan Novi Sad
2.  Jurković Stefan  Cement Beočin
3.  Vaci Boris  Spartak Subotica
3.  Bošnjak Vuk  Spartak Subotica

 

Uzrasna kategorija / Age Category Mlađi pioniri (2001. i 2002.) / Boys U12 & U11
Težinska kategorija / Weight Category  + 60 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Miličević Vojin  Zemun
2.  Vasić Marko  Partizan Novi Sad
3.  Pavlović Vojin  Omladinac Stepanovićevo
3.  Petrović Nikola  Tehnolog

 

Medalje po klubovima / Medals by Clubs (Prvo mesto i zlatna medalja – 4 boda, drugo mesto i sredrna medalja – 2 boda i treće mesto i bronzana medalja 1 bod / 1st place – 4 points, 2nd place – 2 points, 3rd place – 1 point)

Klubovi -27kg -30kg -34kg -38kg -42kg -46kg -50kg -55kg -60kg +60kg Ukupno
JK Partizan Kanjiža  –  4  4
JK Partizan Kikinda  –  2  2
JK Slavija Novi Sad  –  1  4  1  1  7
JK Cement Beočin  –  2  1  2  4  2  11
JK Mladost Osijek  –  1  2  3
JK Rekord Beograd  –  1  4  4  1  10
JK Kodokan Bugarska  –  4  1  1  6
JK Spartak Subotica  –  2  1+1  4
JK Olimp Beograd  –  1  1
JK Dinamo Pančevo  –  2  2
OJK Beograd  –  1  1
JK Sloven Ruma  –  4  4
JK Dragon Đurđevo  –  1  1
JK Partizan Novi Sad  –  4  2  6
JK Hercegovac Mostar  –  2  2
JK Bačka Sombor  –  1  1
JK Zemun  –  4  4
JK Omladinac Stepanovićevo 1 1
JK Tehnolog 1 1

 

Konačan plasman (mlađi pioniri 2001. i 2002.) / Final Standings (Boys U12 & U11):

1.-Cement Beočin 11 bodova (1 zlatna medalja+3 srebrne+1 bronzana medalja)

2.-Rekord Beograd 10 bodova (2 zlatne medalje+2 bronzane medalje)

3.-Slavija Novi Sad 7 bodova (1 zlatna + 2 bronzane medalje)


Mlađe pionirke (2001. i 2002.) / Girls U12 & U11

Uzrasna kategorija / Age Category Mlađe pionirke (2001. i 2002.) / Girls U12 & U11
Težinska kategorija / Weight Category  – 28 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  –  –
2.  –  –
3.  –  –
3.  –  –

 

Uzrasna kategorija / Age Category Mlađe pionirke (2001. i 2002.) / Girls U12 & U11
Težinska kategorija / Weight Category  – 31 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Bjelić Ana  Sloven Ruma
2.  –  –
3.  –  –
3.  –  –

 

Uzrasna kategorija / Age Category Mlađe pionirke (2001. i 2002.) / Girls U12 & U11
Težinska kategorija / Weight Category  – 36 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Bjelić Branislava  Sloven Ruma
2.  Levai Lenke  TSK Temerin
3.  Ćopić Teodora  Rekord Beograd
3.  Duraš Nikolija  Bezbednost Inđija

 

Uzrasna kategorija / Age Category Mlađe pionirke (2001. i 2002.) / Girls U12 & U11
Težinska kategorija / Weight Category  – 40 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Svirčević Nataša  Cement Beočin
2.  Popović Milica  Partizan Novi Sad
3.  Nikolić Katarina  OJK Beograd
3.  Mrdalja Lana  TSK Temerin

 

Uzrasna kategorija / Age Category Mlađe pionirke (2001. i 2002.) / Girls U12 & U11
Težinska kategorija / Weight Category  – 44 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Živković Irina  Olimp Beograd
2.  Varbai Kristina  Cement Beočin
3.  Paunović Željana  Sloven Ruma
3.  Vasiljević Anđelka  LSK Laćarak

 

Uzrasna kategorija / Age Category Mlađe pionirke (2001. i 2002.) / Girls U12 & U11
Težinska kategorija / Weight Category  – 48 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Tasić Jelena  Slavija Novi Sad
2.  Antelj Dajana  Cement Beočin
3.  –  –
3.  –  –

 

Uzrasna kategorija / Age Category Mlađe pionirke (2001. i 2002.) / Girls U12 & U11
Težinska kategorija / Weight Category  – 52 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Nađ Aneta  Partizan Kanjiža
2.  Cvijić Milica  Slavija Novi Sad
3.  Radošević Andrea  Sirig
3.  –

 

Uzrasna kategorija / Age Category Mlađe pionirke (2001. i 2002.) / Girls U12 & U11
Težinska kategorija / Weight Category  – 57 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Milekić Milica  Proleter Zrenjanin
2.  Vukoja Vesna  Hercegovac Mostar
3.  Franović Mila  Zmaj Srpski Krstur
3.  Pavlović Marija  Cement Beočin

 

Uzrasna kategorija / Age Category Mlađe pionirke (2001. i 2002.) / Girls U12 & U11
Težinska kategorija / Weight Category  + 57 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Ivanić Katarina  Jamaraši Bački Jarak
2.  Orlović Katarina  Ruma
3.  Lovin Marija  Voždovac
3.  –  –

 

Medalje po klubovima / Medals by Clubs (Prvo mesto i zlatna medalja – 4 boda, drugo mesto i sredrna medalja – 2 boda i treće mesto i bronzana medalja 1 bod / 1st place – 4 points, 2nd place – 2 points, 3rd place – 1 point)

Klubovi -28kg -31kg -36kg -40kg -44kg -48kg -52kg -57kg +57kg Ukupno
JK Sloven  –  –  4  1  5
JK TSK  –  –  2  1  3
JK Rekord  –  –  1  1
JK Bezbednost Inđija  –  –  1  1
JK Cement Beočin  –  –  4  2  2  1  9
JK Partizan Novi Sad  –  –  2  2
OJK Beograd  –  –  1  1
JK Olimp Beograd  –  –  4  4
JK LSK Laćarak  –  –  1  1
JK Slavija  –  –  4  2  6
JK Partizan Kanjiža  –  –  4  4
JK Sirig  –  –  1  1
JK Proleter Zrenjanin  –  –  4  4
JK Hercegovac  –  –  2  2
JK Zmaj Srpski Krstur  –  –  1  1
JK Jamaraši Bački Jarak  –  –  4  4
JK Ruma  –  –  2  2
JK Voždovac  –  –  1  1

 

Konačan plasman (mlađe pionirke 2001. i 2002.) / Final Standings (Girls U12 & U11):

1.-Cement Beočin 9 bodova (1 zlatna medalja+2 srebrne medalje+1 bronzana medalja)

2.-Slavija Novi Sad 6 bodova (1 zlatna+1 srebrna medalja)

3.- Sloven Ruma 5 bodova (1 zlatna+1 bronzana medalja)

Zbirni plasman (mlađi pioniri i mlađe pionirke 2001. i 2002.) / Final Standings (Boys U12 & U11 + Girls U12 & U11):

1.-Cement Beočin 20 bodova (11+9)

2.-Slavija Novi Sad 13 (7+6)

3.-Rekord 11 (10+1)


Stariji pioniri (1999. i 2000.) / Boys U14 & U13

Uzrasna kategorija / Age Category Stariji pioniri (1999.. i 2000.) / Boys U14 & U13
Težinska kategorija / Weight Category  – 34 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  –  –
2.  –  –
3.  –  –
3.  –  –

 

Uzrasna kategorija / Age Category Stariji pioniri (1999.. i 2000.) / Boys U14 & U13
Težinska kategorija / Weight Category  – 38 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Milutinović Milan  Sloven Ruma
2.  Otić Aleksa  Slavija Novi Sad
3.  –  –
3.  –  –

 

Uzrasna kategorija / Age Category Stariji pioniri (1999.. i 2000.) / Boys U14 & U13
Težinska kategorija / Weight Category  – 42 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Volaš Dejan Partizan Kikinda
2.  Stoev Dimitar Kodokan Bugarska
3.  Pejić Jovan Partizan Kikinda
3.  –  –

 

Uzrasna kategorija / Age Category Stariji pioniri (1999.. i 2000.) / Boys U14 & U13
Težinska kategorija / Weight Category  – 46 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Delčev Božidar  Kodokan Bugarska
2.  Radu Vasa  Partizan Kikinda
3.  Božić Aleksandar  Ruma
3.  Nikolić Dimitrije  Rekord Beograd

 

Uzrasna kategorija / Age Category Stariji pioniri (1999.. i 2000.) / Boys U14 & U13
Težinska kategorija / Weight Category  – 50 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Počuča Danilo  Partizan Novi Sad
2.  Vlaović Luka  Slavija Novi Sad
3.  Šašić Mihajlo  Spartak Subotica
3.  Franović Luka  Zmaj Srpski Krstur

 

Uzrasna kategorija / Age Category Stariji pioniri (1999.. i 2000.) / Boys U14 & U13
Težinska kategorija / Weight Category  – 55 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Vlaović Lazar  Slavija Novi Sad
2.  Rinkovec Filip  Dinamo Pančevo
3.  Radosavljević Lazar  Radnički Obrenovac
3.  Trifunović Mario  Voždovac

 

Uzrasna kategorija / Age Category Stariji pioniri (1999.. i 2000.) / Boys U14 & U13
Težinska kategorija / Weight Category  – 60 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Jasnić Mirko  Ruma
2.  Mijailović Vladimir  Olimp Beograd
3.  Ilanković Filip  Spartak Subotica
3.  Bojić Nikola  Radnički Obrenovac

 

Uzrasna kategorija / Age Category Stariji pioniri (1999.. i 2000.) / Boys U14 & U13
Težinska kategorija / Weight Category  – 66 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Aničić Stefan  Cement Beočin
2.  Knežević Nemanja  Jamaraši Bački Jarak
3.  Kvrgić Danilo  Sloven Ruma
3.  Marić Mihajlo  Jamaraši Bački Jarak

 

Uzrasna kategorija / Age Category Stariji pioniri (1999.. i 2000.) / Boys U14 & U13
Težinska kategorija / Weight Category  – 73 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Trkulja Aleksa  OJK Beograd
2.  Jovanović Miomir  Bačka Sombor
3.  Đorđević Nikola  Olimp Beograd
3.  Mihaljica Dejan  Jamaraši Bački Jarak

 

Uzrasna kategorija / Age Category Stariji pioniri (1999.. i 2000.) / Boys U14 & U13
Težinska kategorija / Weight Category  + 73 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Jovanović Lazar  Bačka Sombor
2.  Milovac Nemanja  Kanjiža
3.  Simić Marko  Mladost Bečej
3.  Prodanović Nebojša  Partizan Novi Sad

 

Medalje po klubovima / Medals by Clubs (Prvo mesto i zlatna medalja – 4 boda, drugo mesto i sredrna medalja – 2 boda i treće mesto i bronzana medalja 1 bod / 1st place – 4 points, 2nd place – 2 points, 3rd place – 1 point)

Klubovi -34g -38kg -42kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg +73kg Ukupno
JK Slavija Novi Sad  –  4  2  4  10
JK Sloven Ruma  –  4  1  5
JK Partizan Kikinda  –  4+1  2  7
JK Kodokan Bugarska  –  2  4  6
JK Dinamo Pančevo  –  2  2
JK Radnički Obrenovac  –  1  1  2
JK Voždovac  –  1  1
JK Partizan Novi Sad  –  4  1  5
JK Spartak Subotica  –  1  1  2
JK Zmaj Srpski Krstur  –  1  1
JK Ruma  –  1  4  5
JK Rekord Beograd  –  1  1
JK Cement Beočin  –  4  4
JK Jamaraši Bački Jarak  –  2+1  1  4
OJK Beograd  –  4  4
JK Bačka Sombor  –  2  4  6
JK Kanjiža  –  2  2
JK Mladost Bečej  –  1  1
JK Olimp  – 2  1  3

 

Konačan plasman (stariji pioniri 1999. i 2000.) / Final Standings (Boys U14 & U13):

1.- Slavija Novi Sad 10 bodova (2 zlatne i 1 srebrna medalja)

2.- Partizan Kikinda 7 (1 zlatna+1 srebrna+1 bronzana)

3.- Bačka Sombor 6 (1 zlatna i 1 srebrna)

3.- Kodokan Bugarska 6 (1 zlatna i 1 srebrna)


Starije pionirke (1999. i 2000.) / Girls U14 & U13

Uzrasna kategorija / Age Category Starije pionirke (1999.. i 2000.) / Girls U14 & U13
Težinska kategorija / Weight Category  – 32 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Bjelić Ana  Sloven Ruma
2.  Debeljak Teodora  Tehnolog Sremska Mitrovica
3.  –  –
3.  –  –

 

Uzrasna kategorija / Age Category Starije pionirke (1999.. i 2000.) / Girls U14 & U13
Težinska kategorija / Weight Category  – 36 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  –  –
2.  –  –
3.  –  –
3.  –  –

 

Uzrasna kategorija / Age Category Starije pionirke (1999.. i 2000.) / Girls U14 & U13
Težinska kategorija / Weight Category  – 40 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Ivković Marija  Cement Beočin
2.  Popović Anđela  Rekord Beograd
3.  Mićin Dijana  Partizan Kikinda
3.  Pešić Mina  Ruma

 

Uzrasna kategorija / Age Category Starije pionirke (1999.. i 2000.) / Girls U14 & U13
Težinska kategorija / Weight Category  – 44 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Petrović Nadežda  Slavija Novi Sad
2.  Aćić Vesna  Proleter Zrenjanin
3.  Bošković Milana  Cement Beočin
3.  Odžić Anastasija  Sirig

 

Uzrasna kategorija / Age Category Starije pionirke (1999.. i 2000.) / Girls U14 & U13
Težinska kategorija / Weight Category  – 48 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Stojadinov Andrea  Dinamo Pančevo
2.  Radulović Anđela  Dinamo Pančevo
3.  Samardžija Dajana  Dragon Đurđevo
3.  Pavlović Ivana  Radnički Obrenovac

 

Uzrasna kategorija / Age Category Starije pionirke (1999.. i 2000.) / Girls U14 & U13
Težinska kategorija / Weight Category  – 52 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Perišić Marija  TSK Temerin
2.  Juhas Ivana  Sirig
3.  Isajlović Milica  Sremac Jarak
3.  Orlović Nina  Partizan Novi Sad

 

Uzrasna kategorija / Age Category Starije pionirke (1999.. i 2000.) / Girls U14 & U13
Težinska kategorija / Weight Category  – 57 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Obradović Anja  OJK Beograd
2.  Rokić Bojana  Radnički Obrenovac
3.  –  –
3.  –  –

 

Uzrasna kategorija / Age Category Starije pionirke (1999.. i 2000.) / Girls U14 & U13
Težinska kategorija / Weight Category  – 63 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Obradović Jovana  OJK Beograd
2.  Radmilović Đurđina  Radnički Obrenovac
3.  Alimpić Anastasija  Sremac Jarak
3.  Žoldoš Oršoja  Partizan Kanjiža

 

Uzrasna kategorija / Age Category Starije pionirke (1999.. i 2000.) / Girls U14 & U13
Težinska kategorija / Weight Category  + 63 kg
Plasman / Place Ime i prezime / Name and Surname Klub / Club
1.  Parežanin Dunja  OJK Beograd
2.  Radivojević Marija  Sremac Jarak
3.  Sivrić Sandra  Hercegovac Mostar
3.  Dubroja Nikolina  Jamaraši Bački Jarak

 

Medalje po klubovima / Medals by Clubs (Prvo mesto i zlatna medalja – 4 boda, drugo mesto i sredrna medalja – 2 boda i treće mesto i bronzana medalja 1 bod / 1st place – 4 points, 2nd place – 2 points, 3rd place – 1 point)

Klubovi -32kg -36kg -40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg +63kg Ukupno
JK Cement Beočin  4  1  5
JK Rekord Beograd  2  2
JK Partizan Kikinda  1  1
JK Ruma  1  1
JK Slavija Novi Sad  4  4
JK Proleter Zrenjanin  2  2
OJK Beograd  4  4  4  12
JK Sirig  1  2  3
JK Radnički Obrenovac  1  2  2  5
JK Dinamo Pančevo  4+2  6
JK Dragon Đurđevo  1  1
JK Sloven Ruma  4  4
JK Tehnolog Sremska Mitrovica  2  2
JK TSK Temerin  4  4
JK Sremac Jarak  1  1  2  4
JK Partizan Novi Sad  1  1
JK Partizan Kanjiža  1  1
JK Hercegovac Mostar  1  1
JK Jamaraši Bački Jarak  1  1

 

Konačan plasman (stariji pionirke 1999. i 2000.) / Final Standings (Girls U14 & U13):

1.-OJK Beograd 12 bodova (3 zlatne medalje)

2.- Dinamo Pančevo 6 bodova (1 zlatna i jedna srebrna medalja)

3.-Cement Beočin 5 bodova (1 zlatna i jedna bronzana medalja

Zbirni plasman (stariji pioniri i starije pionirke 1999. i 2000.) / Final Standings (Boys U14 & U13 + Girls U14 & U13):

1.-OJK Beograd 16 bodova (4+12)

2.-Slavija 14 bodova (4+10)

3.- Cement 9 bodova (5+4)


 

Zbirni plasman (svi bodovi iz svih 6 uzrasnih kategorija) / Final Standings by Clubs (All 3 Age Categories)

1.-JK Slavija Novi Sad 54 boda

2.-JK Cement Beočin 43 boda

3.-JK Sloven Ruma 31 bod


Galerija fotografija:

Otvaranje turnira:

Pobednička postolja:

Borbe, nagrade i ostalo:

 1,560 total views,  1 views today

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *